Post Alfa

Postalfa – kas tai? Baigiant krikščionybės pradžiamokslį – Alfa kursą – iškyla klausimas: „O kas toliau?“, nes tampa sunku skirtis su čia sutiktais ir brangiais tapusiais žmonėmis, norisi patenkinti žinių troškulį, gilintis į tikėjimo tiesas. Postalfa, tai bendruomenė, sukurta siekiant išlaikyti Alfa kursuose gimusią bendrystę, drauge augti, eiti krikščioniško tikėjimo keliu, mokytis melstis, palaikyti vieni kitus, kelti klausimus ir ieškoti atsakymų į juos. Tikėjimo kelyje mus lydi broliai dominikonai ar dominikonų pasauliečių ordino nariai.
Ką veikiame? Postalfa pirmasis susitikimas įvyko 2011 m. sausio 10 d.. Per tą laiką mūsų susitikimai įgavo formą, tradicijas: renkamės pirmadienių vakarais bendrai maldai, Šv. Rašto skaitymui ir nagrinėjimui ar diskusijoms aktualiais tikėjimo klausimais. Esant reikalui, užsiimame ir aktyvesne veikla, – talkiname broliams dominikonams tvarkant vienuolyno aplinką ar bažnyčią; rengiame vasaros stovyklas Liepojoje; įgyvendiname idėją aplankyti buvusių dominikonų vienuolynų vietas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, susipažinti su jų istorija. Esame atviri naujoms idėjoms – bet kuris postalfietis gali siūlyti diskusijų temas, įvairias veiklas ar pan.
Kas gali prisijungti prie Postalfos? Postalfa – lanksti atvira bendruomenė, po kiekvieno Alfa kurso laukianti naujų dalyvių, o taip pat ir tų, kurie seniau baigė kursus. Postalfa dalyviai nėra įsipareigoję lankytis kiekvieną pirmadienį – galima ateiti tuomet, kai sudomins vakaro tema, norite drauge pasimelsti, pabūti vienminčių tarpe ar tiesiog pasiilgote visų bei Alfa bendrystės dvasios. Tikimės, kad Postalfoje kiekvienas ras tai, ko jam reikia: vienas – žinių, atsakymų į tikėjimo klausimus, kitas – jaukius vakarus draugų, bendraminčių būryje, o gal tai bus laiptelis, padedantis tikėjimo „naujokams“ apsiprasti bendruomenėje ir toliau ieškoti savo veiklos ar pašaukimo.
Kaip prisijungti prie Postalfos? Kvietimus į susitikimus ir informaciją apie mūsų veiklą siunčiame tiems, kurie baigė Alfa kursą ir nurodė savo el. pašto adresą, norėdami prisijungti prie Postalfa veiklos. Jei turite klausimų, galite mums rašyti adresu: postalfa.info@gmail.com.